تركي    انجليزي    عربي    روسي    المانية    فرنسية    اسبانية    برتغالية    ايطالية   

Teşhir Ekipmanı Nedir?

Teşhir ekipmanı, perakende satış yöntemiyle satışı yapılan tüm ürünlerin teşhir edilmesini sağlayan ekipmanlardır. Akrilik (pleksiglas), ahşap, cam ve metal ham maddelerden üretilen teşhir ekipmanları ürünlerin satışı sırasında daha estetik, düzenli ve dikkat çeken bir teşhir düzeni olmasını sağlamaktadır.

 

Teşhir Ekipmanı Ne İşe Yarar?

Teşhir ekipmanı, ürünün teşhir edildiği alana, ürün miktarına, ürünün bulunduğu hava şartlarına, ürünün satış hızına göre belirlenen teşhir ekipmanı ile hem ürün satışını artırmak hem de ürünün daha güzel sergilenmesini sağlamaktadır. Teşhir ekipmanları, işletmenin aynı caddede, aynı ilçede hatta hizmet verdiği aynı sektördeki rakiplerine göre özgün ve farklı bir ürün teşhir modeli kazanmasını sağlar.

 

Teşhir Ekipmanı Çeşitleri

Teşhir ekipmanı üretildiği ham maddeye göre veya ürün formatına göre çeşitlilik göstermektedir. 

Ham maddeye göre ürün gruplarına ayıracak olursak;
Pleksi Teşhir Ekipmanları
Ahşap Teşhir Ekipmanları
Cam Teşhir Ekipmanları

Ürün formatına göre ürün gruplarına ayıracak olursak;
Kutu
Kutu Set
Silo
Stand
Kova
Havuz
Akvaryum - Fanus
Dolaplar

 

Teşhir Ekipmanı Satış Ağı

Efe Teşhir Ekipmanları olarak üreticisi olduğu teşhir ekipmanlarını Türkiye'nin her şehrine gönderimini sağlamaktadır. Yurtiçinde ülke geneli satış ağı olmasının yanında tüm dünyaya teşhir ekipmanı ihracatı gerçekleştirmektedir. Teşhir ekipmanı sektöründe hem yurtiçi hem yurtdışı sektöre yön veren başarılara imza atan Efe Teşhir Ekipmanları 95 ülkeden fazla ihracat yaptığı ülke başarısına da sahiptir.

 

Whatsapp  Whatsapp
neaklace