Türkçe    İngilizce    Arapça    Rusça    Almanca    Fransızca    İspanyolca    Portekizce    İtalyanca   

Efe Teşhir Ekipmanları olarak çeşitli pek çok sektöre pleksi (akrilik), ahşap, cam ve metal hammaddelerden oluşan ürünler ile perakende satış noktalarına özel çözümler sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Gıda sektörüne uygun teşhir ekipmanları başta olmak üzere tekstil, kozmetik, medikal ve züccaciye gibi sektörlere de hizmet vermekteyiz. Müşterilerinize ürünlerinize teşhir kalitesi en yüksek sunumlar oluşturmanıza yardımcı olmaktayız.

Türkiye başta olmak üzere dünyada 90’dan fazla ülkeye ihraç ettiğimiz ürünlerimiz ile hedefimiz bu sayıyı her geçen gün arttırmaktır. Daha fazla ülke ve müşterilere ulaşmak için ürün ve hizmetlerimizin sergilenmesini sağlamak amacıyla yapılan dönemsel fuarlara Efe Teşhir Ekipmanları olarak katılım sağlamaktayız. Hem yurt içi hem yurt dışı fuarlarına katılım sağlayarak dünyanın her bir yanındaki müşterilerimize ulaşmayı hedefliyoruz. 

Geride bıraktığımız senelerde katılım sağladığımız Expo Natura 19, Turab Expo 19 ve Avro Food Tech Europe Sanal Fuarı 20’de verdiğimiz hizmet ve ürünleri sizlerle buluşturduk. Gelişen sektörler ile beraber fuarların öneminin farkında olup, sizlerle buluşmak için öncü fuarları takip etmekteyiz. 
 Yurt içi ve yurt dışında 20 yıllık tecrübesi bulunan organizasyonlardan birisi olan F İstanbul Fuarı, 5-7 Temmuz tarihleri arasında gıda sektöründeki global markaları misafir edecektir. Gıda sektörüne sunduğumuz teşhir ekipmanı çözümleri ile F İstanbul Fuarı’nda Efe Teşhir Ekipmanları olarak siz değerli ziyaretçilerimizi standımıza bekliyoruz.


Whatsapp  Whatsapp
neaklace